tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bize Yazın

Bize Yazın

Talep Sorgula

Önceden oluşturduğunuz bir talep var ise buradan sorgulayabilirsiniz.

Talep Sorgula Talep Sorgula

BolBol Shop BolBol Shop

Pegasus BolBol Shop nedir?

Pegasus BolBol Shop nedir? Pegasus BolBol Shop nedir?
Pegasus BolBol Shop, Pegasus Hava Yolları misafirlerinin uçuşlarından ve koltuk, yemek, fazla bagaj hakkı gibi ek hizmet alımlarından, Pegasus BolBol program ortağı olan iş yerlerinde yaptıkları harcamalardan BolPuan kazanmalarını ve kazandıkları BolPuanları yine Pegasus Hava Yolları bünyesinde uçuş ve ek hizmet alımları için kullanmalarını sağlayan bir uçuş programının iş ortağı Girişimciler Teknoloji Reklam ve Ofis Hizmetleri Limited Şirketi ile birlikte geliştirilmiş, üyelere farklı markalarda BolPuan kazandıran bir platformdur.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Pegasus BolBol Shop üzerinden nasıl BolPuan kazanırım?

Pegasus BolBol Shop üzerinden nasıl BolPuan kazanırım? Pegasus BolBol Shop üzerinden nasıl BolPuan kazanırım?

Pegasus BolBol üyelerinin flypgs.com üzerinden Pegasus BolBol üyeliğine giriş yapmaları gereklidir. Pegasus BolBol üyelik girişi yapan üyelerimiz, flypgs.com’da yer alan BolBol sekmesi altında konumlanan BolBol Shop sekmesi üzerine tıklayarak Pegasus BolBol Shop platformuna ulaşabilirler. Pegasus BolBol girişi yaparak Pegasus BolBol Shop’a gelen üyelerimiz, platform üzerindeki markalardan alışveriş yaparak BolPuan kazanabilirler.

pegasusbolbolshop.com.tr adresine direkt ulaşan üyelerimizin puan kazanımı yapabilmeleri için flypgs.com adresine geri dönerek BolBol üye girişi yapması ve yeniden BolBol Shop’a gelerek alışverişini yapması gereklidir.

Pegasus BolBol Shop üzerinde yer alan markaların mobil aplikasyonundan yapılan alışverişlerin, ilgili markaların teknik altyapısı nedeniyle takip edilemediği durumlarda BolPuan kazanımı olmayacaktır. Pegasus BolBol Shop üzerinden yapılacak alışverişlerin masaüstü tarayıcıdan yapılması tavsiye edilir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Pegasus BolBol Shop üzerinden yapılan alışverişlerde BolPuan kazanılmayacak durumlar nelerdir?

Pegasus BolBol Shop üzerinden yapılan alışverişlerde BolPuan kazanılmayacak durumlar nelerdir? Pegasus BolBol Shop üzerinden yapılan alışverişlerde BolPuan kazanılmayacak durumlar nelerdir?

-Satış iptal olduysa ve/veya sepetteki bir ürün iade edildiyse ve/veya siparişte değişiklik yapıldıysa,

-Ödeme online olarak tamamlanmadıysa,

-BolPuan kazanmak için gereken şartlar pegasusbolbolshop.com.tr’de yazan şekilde yerine getirilmemişse,

-pegasusbolbolshop.com.tr üzerinde verilmiş olan markaların linklerine tıklanmamışsa BolPuan kazanılmayacaktır.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Pegasus BolBol Shop’taki markalardan yapacağım alışverişlerden kazanacağım BolPuan’ı nasıl hesaplarım?

Pegasus BolBol Shop’taki markalardan yapacağım alışverişlerden kazanacağım BolPuan’ı nasıl hesaplarım? Pegasus BolBol Shop’taki markalardan yapacağım alışverişlerden kazanacağım BolPuan’ı nasıl hesaplarım?

Pegasus BolBol Shop’ta yer alan markalardan alışveriş yapmadan önce her markanın kampanya koşullarını ayrı ayrı incelemenizi rica ederiz. Markalardan kazanılan BolPuanlar kategori bazında değişebilmektedir.

BolPuanlar kargo bedeli ve KDV düşüldükten sonraki ödenen tutar üzerinden hesaplanır. KDV tutarları sektör ve ürün bazında, ayrıca dönemsel olarak farklılık gösterebilir. Alışveriş yaptığınız markanın size göndereceği fatura üzerinde yaptığınız alışveriş için ödemiş olduğunuz KDV’siz tutarı görebilir ve bu tutara göre kazanacağınız BolPuan miktarını hesaplayabilirsiniz.

Örneğin bir markanın logosunun altında açıklama olarak “1 TL Harcamaya 1 BolPuan yazıyor” ise, o markadan yapacağınız alışverişlerde ödediğiniz KDV hariç tutar üzerinden her 1 TL harcamaya 1 BolPuan kazanırsınız. Bu markadan KDV dahil 118 TL’lik bir ürün aldığınızı ve 10 TL de kargo olmak üzere markaya 128 TL ödediğinizi varsayalım. Kargo bedeli düşüldükten sonra ödemiş olduğunuz ürünün KDV’si %18 olsun. Bu durumda markaya ödemiş olduğunuz KDV’siz tutar 100 TL olacaktır. Siz de bu harcamadan 100 BolPuan kazanırsınız.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Pegasus BolBol Shop’tan alışveriş yaptım ancak BolPuanlarım Pegasus BolBol hesabıma yüklenmedi, ne yapabilirim?

Pegasus BolBol Shop’tan alışveriş yaptım ancak BolPuanlarım Pegasus BolBol hesabıma yüklenmedi, ne yapabilirim? Pegasus BolBol Shop’tan alışveriş yaptım ancak BolPuanlarım Pegasus BolBol hesabıma yüklenmedi, ne yapabilirim?

Eğer alışverişinizin sonrası iade süresinin dolmasının ardından 45-75 gün arasında bir süre geçmesine rağmen, BolBol hesabınızda Pegasus BolBol Shop’tan kazanmanız gereken BolPuanları göremiyorsanız öncelikle tıklama geçmişinizden mağazaya Pegasus BolBol Shop üzerinden giriş yaptığınızdan emin olun. Mağazanın Pegasus BolBol Shop’ta yer alan mağaza sayfasındaki koşullarını inceleyin ve bu alışverişinizin ilgili bu koşullara uygun olduğundan emin olun. Bu şartları yerine getirdiğiniz halde BolPuanlarınız hesabınıza yüklenmedi ise https://www.flypgs.com/bize-yazin ‘a ilgili alışverişin yapıldığı siteden alışverişinize ilişkin gelen e-mail bilgileri ile birlikte gönderim yaparak talepte bulunabilirsiniz.

Pegasus BolBol Shop bu talebinizi ilgili mağazaya gönderir ve sorguladığınız alışveriş, alışverişi yaptığınız mağaza/firma tarafından onaylandığı takdirde BolPuanlarınız hesabınıza yüklenir.

Mağazaların, Pegasus Bolbol Shop'a cevap verme hızları, mağazaya, ürüne, sektörüne ve alışveriş dönemine göre değişmekle birlikte, bir mağazanın Pegasus BolBol Shop’a 2 hafta ila 4 ay arasında dönebileceğini de bildirmek isteriz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Pegasus BolBol Shop’tan kazandığım BolPuanlar ne zaman hesabıma yüklenir?

Pegasus BolBol Shop’tan kazandığım BolPuanlar ne zaman hesabıma yüklenir? Pegasus BolBol Shop’tan kazandığım BolPuanlar ne zaman hesabıma yüklenir?

Pegasus BolBol Shop’tan kazanılan BolPuanlar, alışveriş yapılan markanın iade süresi geçtikten sonra, Pegasus BolBol üyesi Girişimciler Teknoloji Reklam ve Ofis Hizmetleri Limited Şirketi’nin yapılan alışveriş sonrasında hesaplanan üyelerin kazanım oranlarını Pegasus’a iletmesi akabinde üyenin hesabına aktarılır. Bu süre iade süresi geçtikten sonra ortalama 30-60 gün arasındadır. Pegasus BolBol Shop’ta yer alan markaların kampanya detaylarının incelenmesi önemlidir.

Kazanılan BolPuanlar, içinde bulunulan takvim yılını takip eden 2. yılın sonunda geçerliliklerini yitirir. Kazanılan BolPuanların geçerlilik süreleri Pegasus tarafından belirlenen kazanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pegasus kazandırdığı BolPuanların geçerlilik süresini, kazanımdan önce belirtmek kaydıyla, farklılaştırma hakkını saklı tutar.

Pegasus BolBol Shop’ta ne kadar BolPuan kazandığınızı flypgs.com’da Pegasus BolBol sayfasından veya Pegasus mobil uygulamasından giriş yaparak ve çağrı merkezimiz üzerinden üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.
Yukarı Yukarı