tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol Touristica Kampanyası

Pegasus BolBollular, 31 Aralık 2024 tarihine kadar Touristica ile yapacakları tüm yurt içi ve Kıbrıs otelleri ile yurt içi ve yurt dışı gemi tur rezervasyonlarından her 5 TL’lik harcamaya 1 BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol Touristica Kampanyası

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  17 Ocak 2023 / 31 Aralık 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

TOURISTICA PEGASUS BOLPUAN KAZANDIRIYOR!

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol üyeleri 17 Ocak 2023 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Touristica ile yapacakları tüm yurt içi ve Kıbrıs otelleri ile yurt içi ve yurt dışı ve gemi tur rezervasyonlarında her 5 TL’lik harcama karşılığında 1 BolPuan kazanacaklardır.
Kampanya Tarihi: Kampanya 17 Ocak 2023 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyanın Geçerli Olduğu Rezervasyonlar: Touristica ile yapılan tüm yurt içi ve Kıbrıs otelleri ile yurt içi ve yurt dışı gemi tur rezervasyonları
Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış/Rezervasyon Kanalları: Touristica acenteleri, touristica.com.tr internet sitesi ve 444 0 329 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılan rezervasyonlar
Kampanya Kuralları
·       Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir.
·       Kampanyadan kazanılacak BolPuanlar toplam rezervasyon tutarı üzerinden hesaplanacak, ilgili rezervasyon kapsamındaki tur veya konaklama gerçekleştirildikten sonra Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.
·       Kampanyadan yararlanacak Pegasus BolBol üyelerinin, touristica.com.tr, 444 0 329 numaralı çağrı merkezi ve Touristica acenteleri üzerinden tüm yurt içi ve Kıbrıs otellerinde veya yurt içi ve yurt dışı gemi turlarına kampanya tarihlerinde rezervasyon yapması gerekmektedir.
·       Rezervasyon sahibi dışında konaklayan veya gemi turuna katılan diğer kişiler (Pegasus BolBol üyesi olsalar dahi), BolPuan’a hak kazanmayacaktır.
·       BolPuan’a hak kazanılabilmesi için, Touristica ile Kampanya kapsamında belirlenen kriterleri karşılayan rezervasyonlarda kullanılan isim, soy isim ve telefon numarası bilgilerinin Pegasus BolBol üyelik işlemlerinde kullanılan isim, soy isim ve telefon numarası ile aynı olması gerekmektedir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı olmayacaktır.
·       Bu Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, Touristica ile devam eden Chippin kampanyası veya diğer kampanyalar, indirim kuponları ile sair fırsatlardan bu Kampanya ile birlikte yararlanılamaz.
·       Kampanya yalnızca 17 Ocak 2023 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerlidir, 17 Ocak 2023 tarihi öncesinde veya 31 Aralık 2024 sonrasında yapılan rezervasyonlar için geçerli değildir. 17 Ocak 2023 tarihinden önce yapılan rezervasyonların iptal edilerek kampanya kapsamında geçerli olan tarih aralığında tekrar rezervasyon yapılması halinde bu kampanyadan faydalanılamaz.
·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
·       Pegasus ve Touristica kampanya koşullarında her zaman her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim?
Otel konaklamanız veya gemi turunuz gerçekleştikten 1 hafta sonra kazandığınız BolPuanlar hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım?
Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.
Kampanyanın son geçerlilik tarihi: 12 Şubat 2024

Yukarı Yukarı