tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İş Seyahati

İş Seyahati

İş Seyahati

Yurt içinde veya yurt dışında, geniş uçuş ağımız ve en yoğun anlarınızda gerçekleştirdiğiniz son dakika uçuşlarınızda bile, alışkanlıklarınıza göre şekillendirebileceğiniz ek hizmetlerimizle tüm konforlu iş seyahatlerinizde Pegasus olarak yanınızdayız.

Planlı ya da plansız fark etmez; yapacağınız iş seyahatleriniz için ihtiyacınız olan uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama hizmetini dakikalar içinde yalnızca tek bir adresten gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuzu daha konforlu bir hale getirmek ve değişiklik/iptal haklarını elinde tutarak tüm risklere karşı hazırlıklı olmak için size sunduğumuz akıllı uçuş paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

İş seyahatlerinizde akıllı paket avantajlarından yararlanın!

İş seyahatlerinizde yapacağınız akıllı paket seçimlerinde, seçtiğiniz pakete göre; sizi fazla bagajınız için ekstra ücret ödemekten kurtaracak, konforlu bir seyahat için aralığı geniş koltuk tercihi yapma imkanı tanıyacak, sandviç ya da sıcak yemek servisi ile seyahat keyfinizi ikiye katlayacak ya da son dakika sürprizlerine karşı ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı verecek ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm işlemler tek adreste!

Uçak biletinizi size en uygun paket seçeneği ile satın aldıktan sonra flypgs.com üzerinden otel rezervasyonunuzu ve araç kiralama hizmetinizi de online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Binlerce oda seçeneği ve 1500’ü aşkın tedarikçiden temin edilen kiralık araçlar ile iş seyahatlerinizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir adresten gerçekleştirmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Yukarı Yukarı