tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Enterprise İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, 31 Aralık 2023’e kadar Enterprise ile yapacakları elektrikli araç kiralamalarında 17.000, diğer tüm araç kiralamalarında ise 10.000’e varan BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & Enterprise İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  25 Ağustos 2023 / 31 Aralık 2023

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol üyeleri, 25.08.2023 - 31.12.2023 alış tarihleri arasında, Enterprise Türkiye mobil uygulama ya da web sitesinden, üye girişi yaparak Pegasus Kampanyası üzerinden yapacakları, 2-4 gün arası kiralamalarda 7500 BolPuan, 5 gün ve üzeri kiralamalarda 10.000 BolPuan kazanır.

Kampanya Tarihi: Kampanya Enterprise Türkiye mobil uygulama ya da web sitesinden, üye girişi yaparak Pegasus Kampanyası üzerinden 25.08.2023 (saat 08:00’den itibaren) - 30.11.2023 (saat 23:59’a kadar) alış tarihleri arasında kiralama yapılması halinde geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kiralama Tarihleri: Kampanya, 25.08.2023 (saat 08:00’den itibaren) - 31.12.2023 (saat 23:59’a kadar) alış tarihleri arasında yapılan kiralamalar için geçerlidir. Belirtilen tarihlerde kiralanan aracın teslim alınması gerekmektedir.

Kampanya Kapsamında Kiralanacak Araçlar ve Kazanılacak BolPuanlar:

Pegasus BolBol üyeleri, yapacakları, 2-4 gün arası kiralamalarda toplamda 7500 BolPuan, 5 gün ve üzeri kiralamalarda toplamda 10.000 BolPuan kazanır.

Rezervasyonda kiralanan aracın elektrikli olması halinde (örneğin; Renault Zoe, Bmw IX) Pegasus BolBol üyeleri 2-4 gün arası gün için yapılan kiralamalarda toplamda 12.000 BolPuan, 5 gün ve üzeri gün için yapılan kiralamalarda toplamda 17.000 BolPuan kazanır.

Kampanya Kapsamında Kiralamanın Geçerli Olduğu Rezervasyonlar: Kampanya tarihleri arasında Türkiye'deki tüm Enterprise ofislerine ilişkin yapılacak olan kiralamalarda geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış/Rezervasyon Kanalları: Pegasus BolBol üyelerinin Enterprise Türkiye web sitesi ya da mobil uygulamasından, Pegasus Kampanyası üzerinden yapacakları rezervasyonlar için geçerlidir.

Kampanya Kuralları:

·     Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar. Sadece telefon numarası Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilmiş olan ve ilgili Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda BolPuan kazanımı gerçekleştirilir.

·     Kampanya sadece Enterprise web sitesi ve mobil uygulaması, Pegasus Kampanyası üzerinden yapılan kiralamalarda geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için rezervasyona başlarken promosyon/kampanya türü olarak Pegasus BolBol seçilmelidir.

·     Kampanya kapsamında yapılacak kiralamalar ile kazanılacak BolPuanların hesaplamasında Kampanya tarihleri arasında yapılan rezervasyon başına gün sayısı dikkate alınır. Kampanya tarihleri arasında yapılan ayrı ayrı rezervasyonların toplam gün sayısı BolPuan kazanımı için birlikte hesaplanmaz. Rezervasyon başına olan gün sayısı kapsamında BolPuan kazanılır.

·     BolPuan kazanabilmek için Enterprise Türkiye mobil uygulama ya da web sitesinden, Pegasus kampanyası üzerinden kiralama yapılması ve rezervasyonun yapıldığı ad soyad bilgisi ile girdiğiniz cep telefonu numarasının Pegasus BolBol üyeliğinizle eşleştirilmiş telefon numarası ve ilgili ad soyad ile aynı olması gerekmektedir.

·     Kazandığınız BolPuanlar, kiralamanızın bitiş tarihinden itibaren en geç 15 iş günü içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Kampanya kapsamında yalnızca ilgili Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda, ilgili Pegasus BolBol üyesinin Pegasus BolBol hesabı ile ilişkilendirilmiş telefon numarası eşleşen Pegasus BolBol üyesi için BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Bu tarihe kadar yüklenmeyen BolPuanlarınız için bolbol@enterprise.com.tr adresine e-posta atıp, kontrol sağlayabilirsiniz.

·   BolPuanlar ilgili Pegasus BolBol üyelerinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

·   Kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.

·   Kampanyadan belirlenen tarihler arasında birden fazla kez yararlanılabilir.

·   Rezervasyon yapıldıktan sonra kiralamanın iptal edilmesi halinde veya benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamadığı durumlarda kampanya kapsamında BolPuan kazanımı olmayacaktır.

·   Ayrıntılı bilgi için 444 4 937 numaralı telefonu arayabilir veya rez@enterprise.com.tr  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

·     İşbu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

·     Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·     Pegasus ve Enterprise kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·     Enterprise’ın araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak Enterprise ile kiralamayı yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak Pegasus’un hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

 

 

Yukarı Yukarı