tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & HDI Fibaemeklilik İş Birliği

29 Eylül 2023’e kadar BES birikimlerini HDI Fibaemeklilik’ten yapan Pegasus BolBollular, 50.000’e varan BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & HDI Fibaemeklilik İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  15 Ağustos 2023 / 29 Eylül 2023

HDI Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerine, iki aylık cayma süresi bitiminden sonra Pegasus’tan 5.000 BolPuan’dan 50.000 BolPuan’a kadar değişiklik gösteren “Hoşgeldin Hediyesi” ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay için fon büyüklüğünün %’1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi”!

. Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.

. Kampanya 15 ağustos 2023- 29 eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

. Kampanyadan yalnızca HDI Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Katlanan BolPuan Grubu altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.

. Pegasus Katlanan BolPuan Kampanyası kapsamında sözleşme başlatan yeni katılımcılar ve devlet katkısı hariç mevcut birikimi 9.999 TL’ye kadar olup birikimlerini bu kampanyada değerlendirmek isteyen katılımcılar 5.000 BolPuan; birikimi 10.000 TL ile 49.999 TL arasında olan katılımcılar 10.000 BolPuan; birikimi 50.000 TL ile 99.999 TL arasında olan katılımcılar 15.000 BolPuan; birikimi 100.000 TL ile 249.999 TL arasında olan katılımcılar 20.000 BolPuan; birikimi 250.000 TL ile 499.999 TL arasında olan katılımcılar 25.000 BolPuan; birikimi 500.000 TL ve üzerinde olan katılımcılar ise 50.000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesine” hak kazanırlar.

. Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, HDI Fibaemeklilik’te başlattığı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile Bireysel
Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus BolBol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

. Pegasus BolBol üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden yedi işgünü içerisinde, Pegasus BolBol hesabına, birikimine göre 5.000 BolPuan ile 50.000 BolPuan arasında değişiklik gösteren Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.

. Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, Sadakat Hediyesi olarak Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece, her ay BEFAS hariç 'yani sadece HDI Fibaemeklilik fonlarındaki fon büyüklüğü üzerinden hesaplanacak şekilde' fon büyüklüğünün %1’i kadar BolPuan hediyesine hak kazanacaktır. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı olarak, devam eden aylar ise ayın ilk 7 işgünü içerisinde, Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir. Sadakat Hediyesi hesaplamasında, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin fon büyüklüğü, devlet katkısı tutarı dahil edilmeksizin dikkate alınacaktır.

. Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ne yatırılan katkı payı tutarları Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. Yatırılan katkı payı tutarı ve fon getirisi sözleşmenin fon büyüklüğünü oluşturmaktadır.

. Pegasus BolBol üyesinin bu kampanya kapsamında BolPuan’a hak kazanabilmesi için, BolPuan’ın hesabına yatırıldığı tarihte, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin devam ediyor olması şarttır.

. Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler için; “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecek olup, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı “Hoşgeldin Hediyesi” kazanımı olmayacaktır. Sadakat Hediyesi, yukarıdaki şartlar sağlandı ise, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı yüklenecektir.

. HDI Fibaemeklilik’te daha önce başlatılan bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan ve plan değişikliği ile Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Katlanan BolPuan Grubu’na gelen Pegasus BolBol üyeleri “Hoşgeldin Hediyesi”’nden yararlanamayacak olup “Sadakat Hediyesi”nden yararlanabilecektir.

. Kampanyadan 18 yaş altı katılımcılar da faydalanabilirler.

. 18 yaşından küçük katılımcılar için Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan kanuni temsilcisinin Pegasus BolBol üyesi olması koşulu ile kampanya koşullarının sağlanması durumunda “Hoşgeldin Hediyesi” ve “Sadakat Hediyesi” kanuni temsilcinin Pegasus BolBol hesabına yüklenir.

. 18 yaşından küçük katılımcılar, 18 yaşını doldurduktan sonra katılımcı olarak kendi adlarına Pegasus BolBol üyeliğine bağlı cep telefonu numarasını HDI Fibaemeklilik’e bildirerek BolPuan kazanmaya devam edebilecek olup, kendi adına Pegasus BolBol hesabı bulunmaması halinde, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.

. Pegasus ve HDI Fibaemeklilik kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yukarı Yukarı