tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Almanya İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

Almanya İstanbul Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Per
22ºC
30ºC
Per
Cum
18ºC
28ºC
Cum
Cmt
17ºC
23ºC
Cmt
Kalkış havalimanı: Köln Uluslararası Havalimanı (CGN)
Varış havalimanı:                               İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Almanya - İstanbul uçuş süresi: 3 saat 10 dakika

 

Kalkış havalimanı: Düsseldorf Uluslararası Havalimanı (DUS)
Varış havalimanı:                               İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Almanya - İstanbul uçuş süresi: 3 saat 10 dakika


Kalkış havalimanı: Berlin Brandenburg Havalimanı (BER)
Varış havalimanı:                               İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Almanya - İstanbul uçuş süresi: 2 saat 50 dakika

 

Kalkış havalimanı: Hamburg Havalimanı (HAM)
Varış havalimanı:                               İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Almanya - İstanbul uçuş süresi: 3 saat 5 dakika

 

Kalkış havalimanı: Stuttgart Havalimanı (STR)
Varış havalimanı:                               İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Almanya - İstanbul uçuş süresi: 2 saat 45 dakika

İstanbul Almanya uçuşları İstanbul üzerinden Düsseldorf, Köln, Berlin, Frankfurt, Hannover, Münih, Nürnberg, Hamburg ve Stuttgart'a  direkt olarak gerçekleştirilmektedir. İstanbul Almanya uçak bileti aldığınızda ortalama 3 saatlik bir uçuş sonrasında Almanya'ya varabilirsiniz.

Berlin
Dortmund
Düsseldorf
Frankfurt
Hamburg
Hannover
Köln
Leipzig
Münih
Nürnberg
Stuttgart

KALKIŞ : Köln

Pegasus ile Ankara’dan ve İstanbul’dan Köln Bon Uluslararası Havalimanı için direk uçuşlar bulunmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Köln Bon Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş yaklaşık 3 saat 30 dakika sürer. 

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ise Köln için uçuş süresi yaklaşık 3 saat 45 dakika sürer. Pegasus ile Ankara Esenboğa Havalimanı bağlantılı olarak Köln’den İstanbul, Tekirdağ, Amman, İzmir, Lefkoşa ve Antalya merkezlerine ulaşmak mümkündür. Köln’den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı olarak ise yurt içinde ve yurt dışında toplam 70 farklı destinasyona ulaşılabilir. 

Köln için uygun fiyatlarla uçak bilet satın almak için Pegasus’un bazı dönemlerde düzenlediği kampanya ve promosyonları takip edebilirsiniz.

Köln Bon Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Köln Bon Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunur.

Şehir merkezine ulaşımda en yaygın biçimde kullanılan araçlar banliyö trenleridir. S13 veya S19 numaralı banliyö trenleri ile 15 dakikada şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Köln Bon Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda taksi ve transfer hizmetleri de tercih edilebilir.

Ayrıca Pegasus araç kiralama hizmeti ile önceden araç kiralanarak Köln şehir merkezine hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Şehir içi Ulaşım 

Köln’de gelişmiş bir toplu ulaşım ağı vardır. Otobüs, metro ve tramvaylarla istenilen yerlere kolayca ulaşılabilir. Toplu ulaşım biletleri duraklardaki bilet makineleri aracılığıyla veya otobüslerin içerisinde satın almak mümkündür. 3, 7 veya 10 günlük toplu ulaşım biletleri Köln’deki uzun süreli konaklamada kolaylık sağlar. Köln otobüs duraklarında, araca binmeden önce mevcut bileti bilet makinesinde okutmak gerekir. 

Şehirde kiralık bisiklet kullanımı da oldukça rağbet görür. Otobüs ve tramvayların giremediği dar sokakları tüm gün gezebilmek için bisiklet ideal bir ulaşım aracı olabilir. 

VARIŞ : İstanbul

110’dan fazla uçuş noktası üzerinden İstanbul’a direkt uçuşlar gerçekleşmektedir. Türkiye ve Avrupa, Asya, Afrika kıtalarındaki pek çok ülkeden Pegasus direkt uçuşları ile İstanbul’a seyahat edebilirsiniz.

Ucuz uçak bileti için seyahat tarihinden birkaç ay öncesinden bilet fiyatlarını kontrol etmeniz, ucuz fırsatlara denk gelmenizi sağlayabilir. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

İstanbul bilindiği üzere oldukça büyük bir şehir olduğu için havalimanından gitmek istediğiniz semtin merkezine ulaşım sağlayabilmek adına aktarma yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Otobüs ile Taksim ve Kadıköy gibi semtlerin merkezine tek vasıta ile ulaşabiliyorsunuz. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan SG-1, E-10 ve E-11’e binerek Kadıköy, SG-2 ile Taksim merkeze gidebiliyorsunuz.

Metro ile Ulaşım

Uzun zamandır merakla beklenen Pendik (Tavşantepe) - Sabiha Gökçen Metro hattı 2 Ekim 2022 tarihinde açıldı. Kadıköy - Pendik metrosu 4 durak daha uzatılarak havalimanının içine direkt ulaşım sağlandı. Yeni metro hattı, havaalanına hızlı bir ulaşım imkanı sunmanın yanı sıra diğer metrolara ve toplu taşımalara entegre bir şekilde hayata geçirildi. Böylece yolcular için çok sayıda aktarma noktası ve diğer toplu taşımalara geçiş yapma imkanı doğdu.

Sabiha Gökçen Metro hattından Anadolu ve Avrupa yakasındaki bölgelere erişebilmek için tercih edebileceğiniz birçok aktarma seçeneği mevcuttur. Metrodan yapacağınız aktarmalarla şehrin çoğu bölgesine trafik problemini yaşamadan kısa sürede ulaşabilirsiniz. Metro hattındaki duraklardan metrobüs, Marmaray, otobüs ve vapur gibi toplu taşımalara geçiş yapabilirsiniz. Aktarma yapabileceğiniz toplu taşımalar ve duraklardan bazıları şunlardır:

 • Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray’a aktarma yapabilirsiniz. Bu durakta inerek ayrıca otobüs ve minibüslere de ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Ünalan durağından metrobüse geçiş yapabilirsiniz. Böylece İstanbul’un iki yakasına da ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Kadıköy durağında inerek otobüs, minibüs ve vapur gibi çok sayıda toplu taşıma alternatifini kullanabilirsiniz.

Havabüs ve Havaş ile Ulaşım

İstanbul'un belli noktalarına ulaşmanızı sağlayan Havabüs ve Havaş otobüs servislerine gelen yolcu terminal çıkışlarından binerek de gideceğiniz noktaya ekonomik bir şekilde varabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Taksi ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ulaşım için şehirde yer alan Uber, BiTaksi, Zuppin gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanı çıkışında bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.  

Terminalde belirle noktalarda yer alan araç kiralama bürolarından kendinize araç temin ederek de seyahatiniz boyunca daha rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Şehir İçi Ulaşım

İstanbul’da hem kara yolu hem de deniz yoluyla şehir içi ulaşım gerçekleştiriliyor. Şehirde, otobüs, minibüs, metrobüs, metro, tramvay ve feribot ile her yere kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Yerel halkın ulaşımda kullandığı İstanbul Kart, tüm ulaşım araçlarında kullanıma uygundur. Bu biletleri şehir dışından veya başka bir ülkeden şehri ziyarete gelen turistlerde satış noktalarından temin ederek kullanabilir. 

Yukarı Yukarı