tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Şehir Rehberi Şehir Rehberi

Berlin’den Ne Alınır?

Otel Önerilerine Göz At Berlin’den Ne Alınır?
Keşif Bülteni Keşif Bülteni

Aylık Seyahat Önerileri için E-Bültene Abone Ol

Diğer Şehirler

"Berlin’den alınır?" Aklınıza ne geliyorsa!

Eski tarzları sevenler için Berlin tam bir vintage ve retro şehri; modern modayı takip edenler içinse en sıra dışı tasarımları bulabilecekleri çılgın bir alışveriş kenti.

Berlin alışveriş dünyası belirli bir bölgeye sıkıştırılmamış. Şehrin dört bir yanında gezmesi keyifli alışveriş merkezleri ve el yapımı ürünler bulabileceğiniz butik mağazalar bulunuyor.

Alışveriş tutkunları için Berlin, en fazla seçeneğe sahip şehirlerden biri. Alışveriş merkezleri ile birlikte mağazalar, butikler ve vintage dükkanlar sizleri bekliyor.

Ancak "Berlin’den ne alınır?" diyenler için ilk tavsiye kozmetik ürünleri. Oldukça uygun fiyatlara satın alabileceğiniz kozmetik ürünler için Douglas mağazalarına uğrayabilirsiniz. Berlin mağazalarında ayı figürlerine sıkça rastlayabilirsiniz, çünkü ayı Berlin’in simgesi. Magnet, anahtarlık, tişört ya da oyuncak olarak karşınıza çıkan ayı figürlü hediyelik eşyalar, sevdikleriniz için eğlenceli bir hediye alternatifi olabilir.

Berlinden ne alınır

Çikolata seviyorsanız, Almanya’nın meşhur çikolatalarından satın almayı unutmayın. 

Berlin’de alışveriş turuna çıkarken uğrayabileceğiniz ilk durak Kudam olarak da bilinen Kurfürstendamm Caddesi. Birbirinden ünlü mağazaların sıralandığı caddede giyimden ayakkabıya, kozmetikten teknolojik aletlere kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Berlin’de alışveriş yapmak için gezi listenize ekleyebileceğiniz diğer bir adres ise Friedrichstrasse. Birbirinden renkli mağazaların yanı sıra ünlü alışveriş merkezi Galeries Lafayette’i ziyaret edebilirsiniz. KaDeWe ve Alexa da Berlin’in diğer alışveriş merkezleri arasında. 


Berlin’de gezilecek yerler sadece büyük alışveriş merkezleriyle sınırlı değil; pazar günleri Mauerpark’ta 08.00-18.00, Boxhaneger Meydanı’nda 10.00-16.00 saatleri arasında Berlin bitpazarı kuruluyor. Burada vintage giyim ürünlerini ve klasik zamanlardan kalan antikaları inanılmaz fiyatlara alabilirsiniz. Sadece heyecanlandığınızı belli etmemeye çalışın ve kendiniz fiyat teklif edin.

Berlin'de İndirim Zamanı!

Berlin’de yılda iki kez sezon sonu indirim dönemi başlıyor, fiyatlar % 70’lere varan oranlarda düşüyor. “Winterschlussverkauf” şubat civarında başlayan kış sonu indirimi, “Sommerschlussverkauf” ise temmuzun son günlerinde gerçekleşen yaz bitimi indirimine deniyor. Size bir Berlin alışveriş tüyosu verelim; en iyi fiyatlara bu indirim sezonu başladıktan bir hafta sonra ulaşabiliyorsunuz.

Yukarı Yukarı